6 edycja bezpłatnych konsultacji psychologicznych w SWPS

W życiu zmagamy się z wieloma problemami, ale nie ze wszystkimi potrafimy sobie poradzić. Jak je rozwiązać i gdzie szukać profesjonalnej pomocy? Akademickie Centrum Psychoterapii i Rozwoju rusza z 6. edycją bezpłatnych konsultacji psychologicznych. Program rozpoczyna się 23 kwietnia i potrwa do 19 czerwca 2016 roku. Spotkania odbywają się w siedzibie Centrum przy ul. Gocławskiej 12 w Warszawie.

Program konsultacji psychologicznych skierowany jest do osób dorosłych, które mają trudności z nawiązywaniem relacji lub cierpią na różnego rodzaju zaburzenia: depresję, stany nerwicowe i fobie. Spotkania przeznaczone są również dla rodziców, którzy zaobserwowali u swoich dzieci problemy z nawiązywaniem kontaktów z rówieśnikami oraz kontrolą zachowań i emocji.

- Często z prośbą o pomoc zwracają się osoby, które odczuwają brak satysfakcji z życia lub cierpią z powodu stresu i przemęczenia. W ramach konsultacji wspieramy wszystkich, którzy mają problemy z samooceną, zmagają się z nagłymi lub intensywnymi zmianami nastroju i nie potrafią utrzymywać więzi z bliskimi. Prowadzimy również terapię dla pacjentów, u których zdiagnozowano zaburzenia osobowości, odżywiania, depresję i stany lękowe – mówi Maja Filipiak, dyrektor Akademickiego Centrum Psychoterapii i Rozwoju przy Uniwersytecie SWPS.

Terapeuci z Akademickiego Centrum Psychoterapii i Rozwoju przy Uniwersytecie SWPS pomogą znaleźć przyczyny złego samopoczucia, wyjaśnią, jak należy postępować w przypadku określonych zaburzeń i dopasują indywidualny kierunek psychoterapii.

Celem cyklu konsultacji będzie diagnoza oraz dobranie indywidualnego wsparcia. Program zapewnia trzy spotkania z doświadczonymi psychologami. Podczas nich przeprowadzane będą testy oraz rozmowy, w trakcie których terapeuta pozna problemy i oczekiwania pacjenta.

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z Akademickim Centrum Psychoterapii i Rozwoju przy Uniwersytecie SWPS. Zgłoszenia przyjmowane są do 20 maja 2016 roku pod numerem tel. (22) 517 99 65 oraz pod adresem: acp@swps.edu.pl. Zapisy prowadzone są w dni robocze w godz. 9.00-20.00. Konsultacje odbywać się będą się w poniedziałki, soboty i niedziele.
Źródło: SWPS
2016-04-19 15:27 1333

          

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.