Aktorka ukradła biżuterię wartą 50 tys. zł

Łupem Olgi O. - aktorki znanej m.in. z seriali "Ojciec Mateusz", "Druga szansa" czy "Przyjaciółki" padły wysadzana szafirami i brylantami drogocenna obrączka z białego złota oraz pierścionek z tymi samymi kamieniami warte w sumie 50 tys. zł.

Biżuteria przeszkadzała w ćwiczeniach pokrzywdzonej, dlatego zdjęła ją z palców i położyła na parapet. Wychodząc kobieta zapomniała o niej. Kiedy zorientowała się, co się stało, zadzwoniła do klubu z prośbą o odnalezienie i zabezpieczenie pierścionków. Niestety, po biżuterii nie było już śladu.

Na nagraniu widać, jak 31-latka najpierw ogląda biżuterię, następnie podczas ćwiczeń chowa ją do kieszeni spodni, a kiedy wychodzi już z sali, sprawdza jeszcze ręką, czy aby na pewno pierścionek i obrączka nie wypadły z kieszeni. Po tym, co się wydarzyło, zdesperowana kobieta umieściła w całej siłowni ogłoszenia ze zdjęciami biżuterii i prośbą o zwrot pierścionków, bezskutecznie.

Policjanci po zakończeniu prac operacyjnych złapali złodziejkę. Została zatrzymana w czwartek, chwilę po zakończeniu spektaklu w Teatrze Ochoty.
2016-05-04 16:12 2755

          

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.