Atrium Reduta - Sportowy start wakacji

Atrium Reduta, wraz z Decathlonem, z okazji zbliżających się wakacji przygotowało dla wszystkich, bez względu na wiek, moc sportowych aktywności. Kąpiele w basenie i nauka nurkowania to tylko przedsmak atrakcji, jakie czekają na odwiedzających centrum.

Impreza odbędzie się w dniach 30 czerwca – 4 lipca, w godzinach 12.00 – 20.00, na parkingu od strony Alei Jerozolimskich. Na czas wydarzenia Atrium Reduta zamieni się w prawdziwą wodną krainę. Na miłośników letnich sportów czekać będą szalone kąpiele w basenie, nauka nurkowania pod okiem wykwalifikowanych instruktorów oraz emocjonujące gry i zabawy. Nie zabraknie też licznych konkursów z nagrodami, których fundatorem jest marka Decathlon.

W wakacyjny klimat wprowadzi klientów strefa odpoczynku – z leżakami i energetyzującą muzyką.

– Rokrocznie staramy się, aby w odpowiedni sposób celebrować rozpoczynające się wakacje. Dla naszych klientów przygotowaliśmy taki pakiet atrakcji, aby dzień spędzony w Atrium Reduta był niezapomnianą przygodą. Korzystając z pięknej pogody, zapewniamy rozrywkę
i doskonałą zabawę na świeżym powietrzu. Mamy nadzieję, że dzięki temu zarówno dzieci, jak i dorośli poczują powiew lata – mówi Ewa Hiller, p.o. dyrektora Atrium Reduta.

Nad bezpieczeństwem dzieci przy każdym punkcie imprezy czuwać będą animatorzy
i hostessy. Udział we wszystkich atrakcjach imprezy jest nieodpłatny. Szczegółowe informacje o wydarzeniu można znaleźć na stronie internetowej: www.atrium-reduta.pl.
2016-06-27 13:34 1212

          

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.