Będzie pierwszy w Warszawie plac zabaw dla dorosłych

W 2016 r. na terenie dzielnicy Ursus powstanie pierwszy w Warszawie plac zabaw dla dorosłych. Plac zabaw dla dorosłych w Ursusie powstanie przy ul. Rakuszanki, na obszarze ok. 400 mkw. Trwają prace projektowe, znana jest koncepcja placu i wstępne propozycje urządzeń zabawowych.

„Koncepcja projektowanego placu zabaw dla dorosłych opiera się na załażeniu, aby dorośli podczas zabawy na placu poczuli się jak podczas pierwszych lat swojego życia, gdy wszystko, co ich otaczało, było dla nich po prostu »duże«. Z inspiracji zaczerpniętej ze świata książek o przygodach Guliwera czy filmu »Kingsajz« powstanie w Ursusie bajkowy świat, w którym będą znajdowały się przedmioty codziennego użytku powiększone do bardzo dużych rozmiarów.

Gigantyczne krzesła, stoły, komody, naczynia, szuflady, sztućce, pudełka zapałek, wagi, paleniska itp. uzupełnione o wplecione w ich konstrukcje elementy zabawowe, takie jak zjeżdżalnie, uchwyty na łańcuchach, ścianki wspinaczkowe, huśtawki, hamaki, siatki linowe czy piaskownica sprawią, że dorośli poczują się dosłownie jak dzieci, dla których takie przedmioty są naturalnie duże” – informują urzędnicy.

Szczegółowe projekty placu zabaw dla dorosłych zostaną wykonane do 25 maja.
2016-04-28 07:28 2135

          

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.