Dzień Dziecka w ZOO z Radiem dla Ciebie

Występy dziecięcych grup artystycznych oraz bicie rekordu Guinnessa w kolorowaniu to tylko część propozycji przygotowanych przez Radio dla Ciebie i Fundację PANDA z okazji Dnia Dziecka. Warszawski Ogród Zoologiczny wypełni się niecodziennymi atrakcjami dla najmłodszych mieszkańców stolicy już w sobotę 4 czerwca od 11:00 do 17:00.

Najmłodszym gościom Warszawskiego ZOO zadedykowany będą występy popularnych grup dziecięcych, wśród których pojawi się m.in. zespół Mini Popik. Na scenie zaprezentują się również przedstwaiciele Ośrodka Działań Artystycznych dla Dzieci i Młodzieży Dorożkarnia, oraz Grupa Teatralna „Zebra w kratkę”. Szczególnym punktem programu będzie koncert dotkniętej autyzmem Pauliny Chodkowskiej, osiągającej artystyczne sukcesy na estradach w kraju i zagranicą.

W trakcie imprezy od 11:00 do 17:00 dzieci zapraszane będą do udziału w licznych konkursach, odbywających się na scenie pod czujnym okiem Małgorzaty Berwid. Prowadzącej towarzyszyć będą pracownicy ZOO oraz Fundacji Rozwoju Warszawskiego Ogrodu Zoologicznego „Panda”, którzy zdradzą publiczności tajniki pracy w Ogrodzie.

Na terenie ZOO można będzie znaleźć m.in. fotobudkę, punkt malowania buziek i tatuowania oraz namiot, w którym podjęta zostanie próba bicia rekordu Guinnessa w kolorowaniu. Mali goście będą mieli też okazję, aby z bliska przyjrzeć się pracy radiowych dziennikarzy i wozu transmisyjnego. W godzinach 15:00-18:00, ze studia otwartego na terenie ZOO, RDC wyemituje specjalną audycję Beaty Jewiarz.
Po godz. 15:00 odbędzie się wielki finał zabawy trwającej na antenie Radia dla Ciebie od 14 maja. Konkurs „Zaadoptuj Zwierzaka!” ma na celu popularyzowanie wiedzy o działalności Ogrodu i  zachęcenie mieszkańców stolicy do wspierania opieki nad lokatorami ZOO. Zwycięzca konkursu będzie niepowtarzalną okazję, aby nadać imię jednemu z mieszkańców Warszawskiego ZOO, zostać jego honorowym opiekunem i otrzymać bezpłatną roczną wejściówkę do Ogrodu. Nagrodą dodatkową jest dziecięcy rower.
2016-05-30 11:31 1519

          

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.