Dzień Dziecka z Rybką Dory w Atrium Reduta

Atrium Reduta z okazji Dnia Dziecka zaskoczy swoich najmłodszych klientów, szykując weekend pełen atrakcji związanych z zapominalską rybką Dory. Mimo że film o jej przygodach wejdzie na ekrany polskich kin dopiero w połowie czerwca, Reduta już teraz zaprosi dzieci do jej podwodnego świata.

Impreza odbędzie się w dniach 21-22 maja, w godzinach 12.00-18.00, na pierwszym piętrze centrum, naprzeciwko salonu Monnari. Na czas wydarzenia wnętrze Atrium Reduta zamieni się w Morski Instytut Badawczy. Na najmłodszych czekają atrakcje zarówno prowadzone przez animatora na scenie, jak i mnóstwo stanowisk z grami i zabawami, które ustawione zostaną
w pasażu centrum.

W morski klimat wprowadzi małych klientów m.in. tunel eksperymentów, w którym będzie można brać udział w rozmaitych doświadczeniach oraz zdobyć wiedzę na temat oceanicznych ciekawostek. Dla miłośników gier komputerowych przygotowana zostanie strefa, w której przygodami rybki Dory można będzie kierować w grze na X-boxie. Amatorzy zabaw logicznych będą mogli zmierzyć się m.in. w wielkoformatowym, podwodnym memory oraz oceanicznej wersji gry typu kółko i krzyżyk. Dla pasjonatów zajęć plastycznych przygotowano kącik, w którym będzie można rysować podwodne obrazy oraz tworzyć mega mural, na którym znajdą się olbrzymie potrety bohaterów bajki. W strefie kinowej będzie można obejrzeć pierwsze zwiastuny filmu, który na ekrany kin wejdzie już w połowie czerwca.

To nie koniec atrakcji. Każde z dzieci, które pojawi się na imprezie, otrzyma specjalną książeczkę, w której będzie mogło zbierać pieczątki za aktywność przy poszczególnych stanowiskach. Po zebraniu minimum trzech, pociecha otrzyma pamiątkowy upominek, związany z bajką o zapominalskiej rybce.

– Co roku staramy się zaskoczyć naszych najmłodszych klientów i ich rodziców, tak, by dzień dziecka był dla nich niezapomnianą przygodą. W tym roku zdecydowaliśmy się przybliżyć świat bohaterów bajki „Gdzie jest Dory?”, zanim jeszcze film pojawi się na ekranach kin. Mamy nadzieję, że dzięki temu uchylimy rąbka oceanicznego świata i zagwarantujemy mnóstwo doskonałej zabawy dla dzieci w każdym wieku. Zapraszamy całymi rodzinami –
w ten weekend nikt nie będzie się u nas nudził! – mówi Ewa Hiller, p.o. dyrektora Atrium Reduta.

Nad bezpieczeństwem dzieci przy każdym punkcie imprezy czuwać będą animatorzy i hostessy. Udział we wszystkich atrakcjach imprezy jest nieodpłatny. Szczegółowe informacje o wydarzeniu można znaleźć na stronie internetowej: www.atrium-reduta.pl.
2016-05-16 18:05 1311

          

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.