Dzień otwarty Planety Gigantów w 19. Dzielnicy

W wtorek 19. lipca Giganci i osiedle 19. Dzielnica po raz kolejny zapraszają na ul. Kolejową 47 na „Planetę Gigantów w 19. Dzielnicy”, czyli wakacyjną strefę pełną wielkich dmuchanych torów przeszkód. Tym razem wyjątkowo otwieramy Strefę we wtorek w godz. 7.00-11.00 i zapraszamy wszystkich do bezpłatnej zabawy na naszych torach! Planeta Gigantów to ciekawa propozycja dla osób lubiących rywalizację, szukających sportowych emocji i adrenaliny. Jest doskonałą okazją do przeżycia niesamowitej przygody, znanej do tej pory tylko z programów telewizyjnych.

Planeta Gigantów w 19. Dzielnicy będzie otwarta w każdy weekend wakacji. Tory zostały pomyślane jako rozrywka dla dorosłych, ale z powodzeniem mogą się na nich bawić również dzieci powyżej 8. roku życia. Co weekend w „Planecie Gigantów w 19. Dzielnicy”  będzie można sprawdzić się na 5-6 niesamowitych torach przeszkód.  Urządzenia będą wymieniane, tak żeby zagwarantować maksymalną dawkę wrażeń i dać możliwość skorzystania łącznie z 25 różnych torów. Każdy tor dostarczy innych wrażeń i sprawdzi inne umiejętności. Niektóre wymagają dużej sprawności, skoczności i zwinności zawodnika. Do pokonania innych potrzebna będzie natomiast precyzja i konieczność przełamania własnych słabości.

Podczas Dnia Otwartego na „Planecie Gigantów w 19. Dzielnicy” na uczestników będzie czekało 6 fantastycznych torów:

•    Tor Spartan - to coś dla naprawdę odważnych. Dwa tory po 60 metrów każdy z drabinkami
i zjeżdżalniami o wysokości ponad 5 metrów na pewno podniosą poziom adrenaliny.
•    Wipeout Gigant - Ponieważ tor Wipeout cieszył się w naszej strefie dużym zainteresowaniem postanowiliśmy podnieść poprzeczkę i zafundować Wam 2 razy więcej dobrej zabawy. Jedyna na Świecie arena zręcznościowa Wipeout Wymiatacze, w której uczestnicy muszą pokonać aż 6 kul Wipeout połączonych dwoma równoważniami. Niesamowita dawka wrażeń gwarantowana. Kule mają średnice 2 metrów i nie wybaczają błędów. Długość rzeczywista całego toru to 35 metrów.
•    Arena Gladiatora - Tor przeszkód stworzony na wzór legendarnej szkoły Gladiatorów, który zaspokoi potrzeby największych wojowników. Idealny do współzawodnictwa dwóch zawodników.
•    Ścieżka Wojownika - to gwarantowana maksymalna dawka wrażeń. Każdy do zaliczenia będzie miał aż 38-metrowy tor z latającymi zbijakami, wspinaczką, zjeżdżalnią i labiryntem.
•    Eliminator Arena - Słynna arena sportowa wymiataczy „Strzała Zeusa” wraca w jeszcze bardziej ekstremalnej wersji. Specjalnie dla naszych Gigantów dodaliśmy kolejne obracające się ramię na większej wysokości. Trzeba będzie wykazać się dużym refleksem, gdyż aby wyeliminować konkurencję trzeba nie tylko umieć w rytmie skakać, ale i się uchylać.
•    Tor Prometeusza - Mityczny tor dla wojowników chcących sprawdzić swoją sprawność fizyczną. Pokonać będzie trzeba wystające sople oraz zdradliwe kule ognia. Cała ścieżka znajduje się na wysokości 2 metrów nad ziemią i w razie błędu gwarantowany masz szybki zjazd na sam dół. Dodatkową trudność stanowi bardzo śliski materiał na ścieżce, który nie wybacza błędu.

Podczas Dnia Otwartego wstęp do Strefy jest całkowicie bezpłatny Gospodarzem wydarzenia jest 19. Dzielnica, nowe osiedle mieszkaniowe, znajdujące się przy ul. Kolejowej 47 w Warszawie.
2016-07-18 18:44 1190

          

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.