Dziś rusza Nocny Market. Jedz, pij i kupuj na Głównym

W ten piątek o godzinie 17:00, na nieczynnych peronach dworca Warszawa Główna, otworzy się Nocny Market. Koncept marketu pełnego pysznego jedzenia, stoisk lifestyle’owych i muzyki, otwartego do późnych godzin wieczornych, pokochała już reszta świata – teraz czas, by poznała go Warszawa.

Oto jakich wystawców i atrakcji możemy spodziewać się podczas weekendu otwarcia!

Organizatorzy zadbali o różnorodną ofertę gastronomiczną jak najwyższej jakości. Podczas weekendu otwarcia, goście będą mogli skosztować dań znanych i cenionych restauracji, takich jak: Banjaluka, The Cool Cat, Bydło i Powidło, India Express czy Warszawa Powiśle. Ze swoim nowym projektem Lokalne Farmazony zawita także osobiście Tomasz Jakubiak – popularny kucharz i dziennikarz kulinarny. Na głodnych gości czekać będzie łącznie 20 wystawców gastronomicznych, w tym również food trucki.   W strefie lifestyle pojawią się wystawcy sprzedających ciekawe gadżety np. wianki z żywych kwiatów, plakaty od Warsaw Districts, skarpetki Kabak czy frisbee.

Dodatkowa atrakcja to znajdujący się na terenie marketu box usługowy, a w nim m.in. stanowisko tatuatorskie i mini barber shop.
2016-06-03 15:47 3475

          

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.