Festiwal Kotów Rasowych w Atrium Targówek

Już w najbliższy weekend w Atrium Targówek czekają nie lada atrakcje dla miłośników kotów: pokazy najpiękniejszych kotów, targi zoologiczne wystawców z całego regionu, warsztaty, konkursy oraz animacje dla dzieci. Festiwal Kotów Rasowych odbędzie się 23 i 24 kwietnia w godzinach od 12.00 do 18.00, pod kopułą 

w pasażu centrum. Główną atrakcją wydarzenia będą pokazy kotów rasowych Supreme Cat Club, podczas których będzie można zobaczyć ponad 50 zwierząt od 20 wystawców. Równolegle będą odbywać się również targi zoologiczne wystawców z całego regionu, podczas których zainteresowani będą mogli zasięgnąć informacji, gdzie szukać wymarzonej rasy, a także w promocyjnej cenie nabyć karmę oraz akcesoria dla mruczących czworonogów.

Imprezie towarzyszyć będzie cykl prelekcji i wykładów, które prowadzone będą przez wykwalifikowanych pracowników lecznicy weterynaryjnej. Gośćmi wydarzenia będą także Roman Grabara – ekspert w dziedzinie felinologii i prowadzący największych wystaw i pokazów kotów w Polsce, Franciszek Klimek – poeta, autor ponad 200 wierszy o kotach oraz Anna Twardowska – malarka, projektantka, autorka wielu wystaw, akcji i działań artystycznych, jak również ekspozycji inspirowanych kotami. Miłośnicy konkursowych zmagań będą się mogli wykazać i wygrać atrakcyjne „kocie nagrody”. Nie zabraknie też quizów, atrakcji oraz warsztatów dedykowanych najmłodszym miłośnikom futrzaków. Upominki przygotowane zostaną również dla osób, które w czasie trwania Festiwalu Kotów Rasowych zdecydują się zrobić zakupy w Atrium Targówek.

– Pierwsze 200 osób, które zrobi zakupy 23-24 kwietnia za kwotę min. 100 zł, będzie mogło odebrać atrakcyjny upominek w punkcie informacyjnym akcji. Mamy nadzieję, że Festiwal Kotów będzie wspaniałą rodzinną rozrywką nie tylko dla ich właścicieli, ale również okazją do dowiedzenia się wielu ciekawych rzeczy o naszych mruczących przyjaciołach – mówi Magdalena Plichta, dyrektor Atrium Targówek.
2016-04-18 14:46 1678

          

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.