Kapitan Ameryka: wojna bohaterów. Ruszyła przedsprzedaż biletów

Kapitan Ameryka: wojna bohaterów. Przedsprzedaż na seanse w kinach IMAX i salach ŠKODA 4DX
Po starciu Batman v Superman fani science fiction debatują, czy to rozsądne, by superbohaterowie walczyli o przywództwo w obliczu zagrożenia ludzkości. Ta znów musi zdecydować, po czyjej stanąć stronie – w nowej produkcji Kapitan Ameryka: wojna bohaterów. Jedno jest pewne: już od 6 maja czeka nas seria gigantycznych walk między drużynami Kapitana Ameryka i Iron Mana.

Bilety na seanse w kinach IMAX i salach ŠKODA 4DX już w przedsprzedaży! Dla tych, którzy chcą stanąć twarzą w twarz z idolami jako pierwsi, specjalny pokaz Kapitan Ameryka: wojna bohaterów w IMAX wystartuje już o godz. 00:01 w nocy z 5 na 6 maja.

Film Kapitan Ameryka: wojna bohaterów jest bezpośrednią kontynuacją hitowego Avengers: Czas Ultrona. Steve Rogers aka Kapitan Ameryka wraz z drużyną Avengers ponownie mierzy się z wyzwaniem ocalenia ludzkości przed zagładą. W czasie kolejnej międzynarodowej akcji z udziałem superbohaterów nie po raz pierwszy jednak dochodzi do strat w ludności cywilnej. Rosną więc naciski polityczne, by poddać herosów systemowi nadzoru i utworzyć organ decydujący o stopniu ich zaangażowania w działania militarne.

Sytuacja ta dzieli drużynę Avengers na dwa obozy. Na czele jednego z nich staje Steve Rogers / Kapitan Ameryka, który broni niezależności bohaterów. Na drugim biegunie znajduje się Tony Stark aka Iron Man, podejmując zaskakującą decyzję o wspieraniu ingerencji rządu w misje obrońców ludzkości. Wojna między frakcjami jest nieunikniona, a to zapowiada serię niesamowitych scen walk i pokazu super-umiejętności idoli z komiksów Marvela.

Wybrana, 15-minutowa sekwencja filmu została sfilmowana w całości nową kamerą IMAX ALEXA 65. Sprzęt powstał dzięki współpracy twórców technologii kinowych IMAX oraz ARRI i po raz pierwszy został przetestowany właśnie w produkcji Kapitan Ameryka: wojna bohaterów. Wielkoformatowy obraz stworzony ekskluzywnie dla kin IMAX przeniesie widzów w samo centrum chaosu wywołanego konfliktem między drużynami Kapitana Ameryki i Iron Mana.

Kapitan Ameryka: wojna bohaterów od 6 maja w kinach IMAX (Punkt 44 Katowice, Plaza Kraków, Manufaktura Łódź, Plaza Poznań i Sadyba Warszawa), salach ŠKODA 4DX (Arkadia Warszawa, Bonarka Kraków, Felicity Lublin) oraz wszystkich kinach Cinema City. Specjalny, nocny pokaz filmu w kinach IMAX tuż po północy 5/6 maja.

Szczegóły na stronie www.cinema-city.pl
2016-04-15 17:38 1990

          

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.