Koncert i piknik: Gramy dla zwierząt w Parku Sowińskiego

Koncert i piknik: Gramy dla zwierząt w Parku Sowińskiego
Fundacja Centaurus organizuje 7 maja w Parku Sowińskiego piknik, podczas których będzie można adoptować zwierzaka, przyjść z własnym pupilem i uzyskać poradę weterynarza lub behawiorysty. Będzie także można pobawić się rodzinnie, a pozostawione na pikniku pieniądze w całości trafią na pomoc dla zwierząt. Początek wydarzenia  o godzinie 12.00.

Podczas pikników będzie prowadzona kwesta na rzecz zwierząt, a wśród kwestujących pojawią się m.in. aktor Piotr Cyrwus, uczestnicy Masterchefa - Mariusz Szwed, Charles Daigneault  i Daniel Hucik.
 
Wielkim finałem akcji będą koncerty, z których dochód także zostanie przeznaczony na rzecz pomocy dla zwierząt. Wystąpi Maryla Rodowicz.

Fundacja Centaurus to ogólnopolska organizacja non-profit działająca od ponad dekady na rzecz zwierząt. To ocalone ponad 700 koni, kilkadziesiąt osiołków, kilkaset psów i kotów oraz wiele zwierząt gospodarskich. Przez cały okres działalności oprócz rzeczywistej pomocy w konkretnych przypadkach, fundacja prowadziła działania edukacyjne mające na celu uwrażliwienie społeczeństwa na potrzeby i dobrostan zwierząt. W związku z przypadającym w tym roku dziesięcioleciem działalności, a także chęcią edukowania coraz szerszego grona odbiorców, co bezpośrednio przełoży się na dobrostan zwierząt.

Nasza ideą jest przypomnieć wszystkim ludziom, że zwierzę to nie trend, moda czy zachcianka. Kochajmy, szanujmy i traktujmy zwierzęta tak, jak sami chcielibyśmy być traktowani. Podczas koncertu w Warszawie zostaną wręczone Honorowe Statuetki dla osób publicznych i prywatnych, które w szczególny sposób angażują się w pomoc dla naszych braci mniejszych.
Źródło: Centrum Prasowe PAP
2016-04-29 15:00 944

          

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.