Księga Dżungli już od 15 kwietnia w kinach IMAX

Niezwykła opowieść o sile przyjaźni i miłości Księga Dżungli wkracza już 15 kwietnia na gigantyczne ekrany kin IMAX. Najnowsza produkcja Disneya zabierze małych i dużych widzów w samo serce nieokiełznanej dżungli. Wyrusz razem z Mowglim w niezapomnianą podróż i zobacz na własne oczy, jak piękny i jednocześnie niebezpieczny potrafi być świat dzikich zwierząt.

Najnowsza produkcja Walta Disneya to mistrzowskie połączenie filmu fabularnego z animacją komputerową. Twórcy kasowych Piratów z Karaibów wspólnie z reżyserem Iron Mana tchnęli w tę opowieść zupełnie nowe życie. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technik, Księga Dżungli w spektakularny sposób łączy sceny kręcone z udziałem aktorów z obrazami wygenerowanymi komputerowo. Widzowie kin IMAX mogą liczyć na seans pełen emocji i przygód! Tylko gigantyczny – odpowiednio „ugięty” –  ekran, niesamowita jakość obrazu oraz wgniatający w fotel dźwięk mogą zagwarantować, że Księgę Dżungli będzie się oglądać z wypiekami na twarzy.

Przerażający tygrys Shere Khan, noszący na swym ciele szramy po walce z człowiekiem, postanawia wyeliminować z dżungli wszystko, co uważa za zagrożenie. Wychowany przez rodzinę wilków chłopiec o imieniu Mowgli przestaje być tam mile widziany. Zmuszony do porzucenia jedynego domu, jaki kiedykolwiek miał, Mowgli wyrusza w fascynującą podróż, podczas której odkryje swoje prawdziwe korzenie. Jego przewodnikami są pantera Bagheera, która przyjmuje rolę srogiego mentora, oraz niedźwiedź-filozof Baloo. Trójka bohaterów napotyka na swojej drodze stworzenia, które nie zawsze życzą Mowgliemu jak najlepiej. Są to między innymi pyton Kaa oraz podstępny King Louie, starający się wydobyć od Mowgliego tajemnicę nieuchwytnego i śmiertelnie niebezpiecznego „czerwonego kwiatu” – czyli ognia.

Księga Dżungli już od 15 kwietnia we wszystkich kinach IMAX, ŠKODA 4DX oraz Cinema City.
2016-04-07 21:10 996

          

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.