Mężczyzna nęka kobietę SMS-ami w dzień i w nocy

Do komendy na Woli zgłosiła się kobieta, która zgłosiła, że jej były partner grozi jej oraz jej siedmioletniej córce pozbawieniem życia.

Okazało się również, że mężczyzna nęka kobietę SMS-ami w dzień i w nocy, podszywał się za swoją ofiarę, wykorzystując jej wizerunek w postaci fotografii i danych osobowych oraz adresowych, które bezprawnie umieścił na portalu społecznościowym z ogłoszeniami towarzyskimi wraz z fikcyjnym anonsem towarzyskim. Taka sytuacja trwała od sierpnia ubiegłego roku. Dalsze czynności pozwoliły na udowodnienie 31-latkowi stosowania wobec kobiety gróźb pozbawienia życia w celu zmiany zeznań w prowadzonym już postępowaniu przygotowawczym.

Funkcjonariusze ustalili również, że mężczyzna już wcześniej wszedł w konflikt z prawem i ma na swoim koncie przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu. Około godz. 23 kompletnie zdenerwowana i wystraszona pokrzywdzona zaalarmowała policjantów z Woli o tym, że Kamil S. stoi przed jej drzwiami, gdzie kobieta mieszka wraz z córką. 31-latek został zatrzymany.
2016-04-07 21:09 939

          

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.