Przyszłość Placu Defilad. Otwarta dyskusja już dziś

11 maja o godz. 17 w Sali Ratuszowej Pałacu Kultury i Nauki odbędzie się publiczna dyskusja na temat zagospodarowania pl. Defilad. Najpierw głos zabiorą zaproszeni eksperci: Błażej Brzostek, Krzysztof Domaradzki, Magdalena Staniszkis, Małgorzata Kuciewicz i Mariusz Ścisło, którzy odniosą się do idei placu miejskiego w kontekście zagospodarowania pl. Defilad.

Po wypowiedziach ekspertów przewidziano prezentację Thomasa Phifera. Architekt projektujący zespół budynków MSN i TR przedstawi trzy różne warianty zagospodarowania pl. Defilad, nawiązujące do różnorodnych postulatów pojawiających się w publicznych dyskusjach na ten temat.

W kolejnej części odbędzie się panel dyskusyjny z udziałem Marleny Happach – prezes O.W. SARP, Patryka Zaremby z Forum Rozwoju Warszawy, Bogny Świątkowskiej z fundacji Bęc Zmiana, Jana Mencwela z Miasto Jest Nasze, Jarosława Trybusia z Muzeum Warszawy i Marka Mikosa – szefa miejskiego Biura Architektury. Finałowym punktem spotkania będzie otwarta dyskusja z udziałem publiczności.
2016-05-11 09:29 936

          

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.