Ronson sprzedał ponad 50% mieszkań w IV etapie osiedla Espresso na Woli

Ronson Development sprzedał już ponad połowę ze 146 mieszkań dostępnych w ostatnim etapie swojego sztandarowego osiedla Espresso przy ul. Jana Kazimierza w Warszawie. W ofercie dostępny jest szeroki wybór kawalerek, jak również ustawnych mieszkań trzypokojowych o powierzchni już od 55 m2.

– Osiedle Espresso jest jedną z naszych sztandarowych inwestycji, która potwierdza nasze całościowe podejście do budowania. W ramach tego projektu oferujemy nie tylko wysoką jakość wykonania, ale także szeroki pakiet dodatkowych udogodnień dla przyszłych mieszkańców, takich jak plenerowa siłownia czy przestrzeń integracyjna Espresso Club. Tym bardziej cieszy nas niesłabnące zainteresowanie mieszkaniami w projekcie Espresso i dobre wyniki sprzedażowe w ramach czwartego i zarazem ostatniego etapu osiedla – mówi Andrzej Gutowski, dyrektor sprzedaży i marketingu Ronson Development.

Mieszkania na osiedlu Espresso charakteryzują się ustawnością przestrzeni. Przykładowo, w IV etapie dostępne są kompaktowe 3-pokojowe mieszkania o powierzchni od 55 m2, których rozkłady pozwalają na umeblowanie wnętrza na wiele sposobów. Odpowiednie rozplanowanie przestrzeni pozwoliło osiągnąć efekt przestronności nawet w przypadku mieszkań o kompaktowym metrażu. Jednocześnie osoby ceniące komfort przestrzeni znajdą w ofercie mieszkania 3-pokojowe o powierzchni sięgającej nawet 82 m2. Podobnie w przypadku kawalerek, których powierzchnia zaczyna się od 29, a kończy na 36 m2, odpowiadając na szerokie spektrum potrzeb współczesnych nabywców. Za projekt osiedla odpowiadała pracownia Archiplan.
 
Lokalizacja na wagę złota

Osiedle Espresso położone jest na warszawskiej Woli w pobliżu przystanków autobusowych i tramwajowych, co pozwala na sprawny i szybki dojazd do centrum stolicy. W odległości ok. 10 minut od inwestycji znajduje się również stacja metra Rondo Daszyńskiego, a także realizowana właśnie stacja metra Płocka. Lokalizacja umożliwia ponadto łatwy dojazd do dróg ekspresowych S7 i S8. W okolicy nie brakuje terenów zielonych, takich jak parki Moczydło, Sowińskiego i Szymańskiego oraz centrów handlowych i rozrywkowych Fort Wola i Wola Park.

Budowa Espresso IV ruszyła w kwietniu 2016 r., a jej zakończenie planowane jest na I kwartał 2018 r. Obecnie w sprzedaży znajdują się również mieszkania z trzeciego etapu inwestycji, którego zakończenie planowane jest na IV kwartał 2016 r.

Więcej informacji: www.espresso.ronson.pl
2017-02-23 09:22 765

          

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.