Stwórz własną kreskówkę z Atrium Targówek

Warsztaty dubbingu oraz animacji, spotkania z bohaterami ulubionych filmów czy konkursy z nagrodami – to tylko garść tego, co z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka przygotowało z myślą o swoich najmłodszych klientach centrum handlowe Atrium Targówek.

Wszystkie dzieci, które kochają kreskówki oraz animacje i chciałyby stworzyć swój własny film, Atrium Targówek zaprasza na imprezę z okazji Dnia Dziecka pod hasłem Wielka Akcja Animacja. W dniach 28-29 maja, w godzinach 11.00-18.00, na najmłodszych czekają warsztaty z animacji poklatkowej i dubbingu, prowadzone przez specjalistów.

W trakcie trwania wydarzenia uczestnicy stworzą swoje kinematograficzne dzieła zupełnie od podstaw. Warsztaty rozpoczną się budowaniem scenografii, następnie będzie można nauczyć się zasad animacji poklatkowej, dzięki której bohaterowie będą się ruszać i nabiorą kolorów. W programie przewidziane są również warsztaty dubbingowe, podczas których dzieci podłożą głos do stworzonych przez siebie bajek. Wszystkie filmy przygotowane przez dzieci zostaną profesjonalnie zmontowane i udźwiękowione, a następnego dnia będzie je można odebrać nagrane i wziąć ze sobą na pamiątkę.

Podczas wydarzenia otwarta będzie także strefa wizażu, w której za pomocą kolorowych farbek do twarzy będzie można przeistoczyć się w ulubionego bohatera z filmu. Na miejscu będzie można również zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z ulubionymi bajkowymi postaciami. Wszyscy ci, którzy uwielbiają rywalizację, z pewnością ucieszą się z licznych gier i konkursów, w których do wygrania będą atrakcyjne upominki związane z filmowymi ptaszkami Angry Birds.
– Warsztaty, które z okazji Dnia Dziecka odbędą się w naszym centrum, to absolutnie wyjątkowa propozycja zabawy przez naukę. Nieczęsto zdarza się, by pod okiem profesjonalistów móc samodzielnie stworzyć swój własny film. Zapraszamy dzieci w każdym wieku razem z rodzicami, gwarantujemy wiele ciekawej i wartościowej rozrywki. Zapewniamy, że tego dnia nikt nie będzie się u nas nudził! – mówi Magdalena Plichta, dyrektor Atrium Targówek.

Udział w Wielkiej Akcji Animacja jest bezpłatny. Na warsztaty można będzie zapisywać się na miejscu wydarzenia. Szczegółowe informacje i harmonogram można znaleźć na stronie internetowej: www.atrium-targowek.pl.
2016-05-25 14:30 1148

          

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.