Targi mody niezależnej w Atrium Targówek

W najbliższy weekend, 24-26 lutego, w Atrium Targówek odbędą się targi mody Polska Szafa by Fashion Meeting, podczas których oryginalne kolekcje zaprezentują polscy projektanci młodego pokolenia. Ogólnopolski projekt targów mody niezależnej powstał z myślą o wsparciu kreatywnych młodych ludzi i polskiego biznesu modowego. To także możliwość wyjątkowych zakupów dla osób poszukujących produktów o nietuzinkowym wzornictwie i wysokiej jakości wykonaniu.

Polska Szafa by Fashion Meeting to nowy cykl weekendowych ogólnopolskich targów mody niezależnej. Podczas spotkań najzdolniejsi polscy projektanci młodego pokolenia prezentują damskie, męskie i dziecięce kolekcje. Miłośnicy oryginalnych produktów mogą znaleźć dla siebie wyjątkową odzież, biżuterię, torebki i dodatki wykonane ręcznie z najwyższej jakości materiałów. Prezentowany podczas wydarzenia asortyment wyróżniają nowoczesne wzornictwo, niestandardowe fasony i dbałość o detale. Wszystko powstaje zgodnie z obowiązującymi światowymi trendami. Dzięki krótkim seriom kolekcji, kreacje mają niepowtarzalny, unikatowy charakter.

- Chętnie uczestniczymy w wydarzeniach, które uatrakcyjniają i uzupełniają ofertę modową Atrium Targówek. Naszym celem jest zapewnienie klientom nowych doświadczeń zakupowych, które pobudzą ich zmysły, aspiracje i wyobraźnię. Targi mody niezależnej stanowią wspaniałą okazję do skorzystania z wyjątkowej nietuzinkowej oferty młodych zdolnych projektantów.

To również możliwość spotkania z nimi, zasięgnięcia opinii i wymiany spostrzeżeń na temat rynku mody – mówi Magdalena Plichta, dyrektor Centrum Handlowego Atrium Targówek.

Wydarzenie Polska Szafa by Fashion Meeting w Atrium Targówek odbędzie się w dniach  24-26 lutego, na placu pod kopułą przy wejściu od strony sklepu EMPiK.
2017-02-21 14:57 1053

          

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.