Ulicą Grójecką pomiędzy pl. Narutowicza a pl. Zawiszy nie będą jeździły tramwaje

Tramwaje Warszawskie zaplanowały na najbliższy weekend (16–17 kwietnia 2016 r.) przebudowę przejazdu przez tory tramwajowe na ul. Grójeckiej przy ul. Niemcewicza.

Ulicą Grójecką pomiędzy pl. Narutowicza a pl. Zawiszy nie będą jeździły tramwaje. Zamknięty będzie przejazd przez tory i jadący ul. Niemcewicza od strony Al. Jerozolimskich będą mogli jedynie skręcić w prawo w ul. Grójecką (w stronę ul. Kopińskiej) lub zawrócić w ul. Spiską. Objazd zostanie poprowadzony ulicami: Grzymały-Sokołowskiego – Kopińską – Grójecką. Przed skrzyżowaniem zwężone o lewe pasy ruchu będą jezdnie ul. Grójeckiej. Swoje trasy zmienią tramwaje i autobusy. Trasy linii 1 i 9 zostaną połączone – w Al. Jerozolimskich i na Pradze-Południe będą kursowały »dziewiątki«, a do pętli na Annopolu pojadą »jedynki« – zmiana numeru linii nastąpi na pl. Zawiszy.

Trasy linii 7 i 25 zostaną skrócone do pl. Starynkiewicza; Zarząd Transportu Miejskiego uruchomi dodatkową linię 79 z pętli P+R Al. Krakowska do pl. Narutowicza. Autobusy linii 127, 158 i 159 z ul. Niemcewicza pojadą w prawo w ul. Grójecką, objadą plac i w ten sposób wrócą na normalną trasę. Uruchomiona będzie linia zastępcza Z9 na trasie: pl. Narutowicza – Grójecka – Al. Jerozolimskie – Centrum” – informują urzędnicy
2016-04-14 07:22 1138

          

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.