Uwaga kierowcy - by-passy na Wisłostradzie

W związku z prowadzoną przez Skanska przebudową lewobrzeżnego bulwaru Wisły od poniedziałku (19.07) obowiązywać będzie nowa organizacja ruchu w rejonie ul. Bednarskiej. Zaproponowane rozwiązanie zapewni płynność ruchu na Wybrzeżu Kościuszkowskim oraz umożliwi bezpieczne wykonanie robót związanych z budową przejścia podziemnego pod Wisłostradą.

- Tymczasowa organizacja prowadzona zostanie w nocy z 18 na 19 lipca br. Polega na zastosowaniu objazdu (tzw. by-passu) wschodniej części ulicy Wybrzeże Kościuszkowskie na wysokości ul. Bednarskiej - mówi Marcin Michalak, Kierownik Budowy, Skanska.

- Zaproponowane przez nas rozwiązanie zapewni płynność ruchu na Wybrzeżu Kościuszkowskim oraz umożliwi bezpieczne wykonanie robót związanych z budową przejścia podziemnego pod Wisłostradą – co jest naszym priorytetem – podkreśla Kierownik Budowy.

Tymczasowa organizacja ruchu na tym odcinku będzie obowiązywała ok. 3 miesięcy.

Prosimy o ostrożność

- Roboty prowadzone w pasie drogowym lub jego bezpośrednim sąsiedztwie należą do grupy prac szczególnie niebezpiecznych ze względu na duże zagrożenie dla osób wykonujących pracę oraz dla postronnych uczestników ruchu – mówi Marcin Michalak. – Dlatego też prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności oraz stosowanie się do oznakowania tymczasowego wprowadzonego na czas robót – apeluje. - Dołożymy wszelkich starań, aby prowadzone przez nas prace były jak najmniej odczuwalne – dodaje.

O inwestycji

Przebudowę lewobrzeżnego bulwaru Wisły – odcinek od Centrum Nauki Kopernik do mostu Śląsko-Dąbrowskiego - realizuje Skanska dla Zarządu Mienia m.st. Warszawy działającego w imieniu Miasta Stołecznego Warszawa. Wartość kontraktu wynosi ponad 65,8 mln zł brutto. Roboty rozpoczęły się w kwietniu br.
2016-07-18 09:34 1299

          

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.