WOŚP doposażyła oddział geriatryczny Szpitala Wolskiego

Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy przekazała wyposażenia dla odziału geriatrycznego
Dobiegło już końca przekazywanie przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy wyposażenia dla naszego oddziału geriatrycznego. Jego wartość opiewa na ponad 470 tys. zł. Pomoc Orkiestry trudno przecenić. Jesteśmy wdzięczni, że w ostatnim finale zagrała także dla Szpitala Wolskiego - informuje Szpital Wolski.

Dzięki temu nasza geriatria ma do dyspozycji wysokiej klasy urządzenia wspomagające procesy diagnozowania, terapii i usprawniania pacjentów. W oddziale są m.in. specjalistyczne łóżka, przeciwodleżynowe materace zmiennociśnieniowe, wózki inwalidzkie, wózki kąpielowe, aparaty do 24-godzinnego monitorowania parametrów życiowych oraz strzykawkowe pompy infuzyjne.

Wkrótce w jednym z jego pomieszczeń uruchomimy pokój badań, gdzie znajdzie swoje miejsce aparatura diagnostyczna podarowana szpitalowi przez Orkiestrę. Należy podkreślić, że wyposażenie otrzymane od WOŚP to nowoczesne urządzenia z tzw. najwyższej półki, które znacząco podnoszą komfort pobytu w szpitalu i tym samym dobrze służą pacjentom” – informuje Szpital Wolski.
2016-04-12 08:32 987

          

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.