Zobacz maszyny i ich załogi startujące w 54. Rajdzie Barbórka

Warkot silnika, zawrotna prędkość maszyn i pisk opon - tak zapowiadają się badania kontrolne pojazdów przed 54. Rajdem Barbórka, które odbędą się na parkingu przy Galerii Bemowo. Już 9 grudnia w godzinach od 10:00 do 17:00 Klienci Centrum będą mogli obejrzeć z bliska samochody wyścigowe, które wezmą udział w rajdzie.

Tradycyjnie na zakończenie sezonu rajdowego w Polsce w sobotę 10 grudnia odbędzie się 54. Rajd Barbórka, którego Organizatorem jest Stowarzyszenie Automobil Klub. Impreza ta poprzedzona będzie badaniami kontrolnymi wszystkich pojazdów, podczas których sprawdzane będą m.in. wyposażenie bezpieczeństwa osobistego załóg, stan techniczny samochodów czy też poziom hałasu. Dla fanów motoryzacji to okazja, aby nie tylko przyjrzeć się z bliska rajdowym maszynom, ale także spotkać kierowców, pilotów i członków załóg.

Po godzinie 17:00 kibice będą mogli przenieść się na teren Autodromu na Bemowie czyli na specjalnie urządzony odcinek testowy, na którym zawodnicy, którzy otrzymali pozytywny wynik podczas badań kontrolnych, będą mogli sprawdzić swoje samochody. Wstęp dla zainteresowanych na tor będzie bezpłatny. Testy przeprowadzane przez rajdowców będzie można oglądać do godziny 20:00. Rajd Barbórka odbędzie się natomiast dzień później, tj. 10 grudnia. Aby obejrzeć prawdziwą rywalizację na torze wyścigowym, trzeba już kupić bilet.

„Cieszymy się, że po raz kolejny jesteśmy partnerem tego wyjątkowego wydarzenia. Badania kontrolne pojazdów odbywają się na naszym parkingu już po raz trzeci i za każdym razem cieszą się zainteresowaniem naszych Klientów - nie tylko zagorzałych fanów wyścigów samochodowych” - mówi Piotr Bombolski, Dyrektor Centrum Handlowego Galeria Bemowo.

Na bezpłatne badania kontrolne Centrum Handlowe Galeria Bemowo zaprasza 9 grudnia w godzinach od 10:00 do 17:00. Więcej informacji na www.galeria-bemowo.pl
2016-12-05 20:23 3041

          

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.